Hotel Dash: Lost Luxuries

iOS için Otel Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 38.3 MB
  • Sürüm 1.6.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici PlayFirst, Inc.
Hotel Dash: Lost Luxuries; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz, hayalinizdeki oteli oluşturarak birbirinden ilginç konukları ağarlayacağınız eğlenceli bir otel simülasyon oyunudur.

Hotel Dash: Lost Luxuries; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz, hayalinizdeki oteli oluşturarak birbirinden ilginç konukları ağırlayacağınız eğlenceli bir otel simülasyon oyunudur.

Yayınladığı günden buyana 20 milyondan fazla indirme oranına sahip olan Hotel Dash oyununda otelinizi oluşturarak en mükemmel şekilde özelleştirebilirsiniz. Hayvan severler, modacılar ve palyaço gibi birbirinden ilginç konukları ağırlayacağınız oyunda müşterilerinize oda servisi yapmalı ve ekstra battaniye, çarşaf ve havlu gibi ürünleri sunmalısınız. Bu ekstra hizmetler size ekstra puan olarak yansıyacaktır.

5 farklı seviyede oynayacağınız oyunda birbirinden farklı ve güzel temalı oteller oluşturabilir ve müşterilerinize kaliteli hizmet verebilirsiniz.

Eğlenerek oynayacağınız oyunda rezervasyonlar yaparak puanlarınızı yükseltebilirsiniz. 4 farklı temada otel tasarlayabileceğiniz oyunda 60'dan fazla dekor yükseltmeleri bulunuyor. Hızlı ve tempolu oyun yapısına sahip oyunda size verilen görevleri eksiksiz yerine getirmeli ve bölümleri başarıyla tamamlamalısınız.

Farklı bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız Hotel Dash: Lost Luxuries oyununu denemenizi öneririm.

Hotel Dash: Lost Luxuries indir